Broneerimis- ja tasumistingimused

Tuuride broneerimine

 

DMC Velo OÜ tuure saab tellida nii kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel (“BRONEERI KOHE”) kui ka eelneval kokkuleppel oma soovitud kuupäevadel (“KÜSI PAKKUMIST”), valides vastava valiku tuuri lehel.

Valides “BRONEERI KOHE” tuleb broneerimiseks valida kuupäev, osalejate arv ning vajutada “BRONEERI”. Seejärel täita vastav vorm.
Soovitame lisada “Erinõuded” lahtrisse, milliste ratastega soovite tuuril osaleda: valikus on M – meesterattad ja N – universaal/naisterattad

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab makselahendust “Montonio” kasutades turvaliselt tasuda. Selleks valige oma riigile vastav makselink (hetkel liidestused suurimate pankadega Baltikumis ja peagi ka mujal Euroopas) või valige kaardimaksete valik (deebet- ja krediitkaart).
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance UAB. Tasumine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.

Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest DMC Velo arvelduskontole.

DMC Velo OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning maksete teostamiseks edastab vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance UAB-le.

Broneeringu kinnituse saadame teie e-mailile koos tellimuse infoga.

Kui olete tuuri broneerimiseks valinud “BRONEERI KOHE” (DMC Velo poolt kindlaks määratud kuupäeval ja kellaajal toimuv tuur), siis on iga tuuri toimumiseks vajalik minimaalne ja maksimaalne osalejate arv. Kui miinimumosalejaid kokku ei tule, peame kahjuks tuuri tühistama, teavitades sellest kõiki osalejaid vähemalt 36 tundi ette. Osalustasu tagastame täies mahus.

Valides “KÜSI PAKKUMIST” (oma soovitud kuupäevaks tuuri broneerimiseks) täitke vastav vorm oma soovidega ning klõpsake “SAADA”.

Võtame teiega ühendust 2 tööpäeva jooksul. Kõiki päringuid saab teha ka saates e-maili aadressile book@dmcvelo.ee

Broneerimise kinnitamiseks saadame teile arve e-mailile ning tasumine toimub ülekandega. Tuuri kinnituseks peab arve olema tasutud vähemalt 48 tundi enne tuuri algust.

Kui tuur on kinnitatud, siis toimub see iga ilmaga. Riietu vastavalt ilmale!

Rattatuuril osaleja peab enne tuuri algust allkirjastama omavastutuse kokkuleppe, millega kinnitab, et oskab rattaga sõita ja on teadlik rattasõiduga seonduvatest riskidest ning hoiab DMC Velo poolt antud vara heaperemehelikult.

 

Tühistamise tingimused

Eelnevalt broneeritud ja tasutud tellimuse tühistamiseks, tuleb saata meile e-mail aadressil book@dmcvelo.ee vähemalt 48 tundi enne tellimuse kokkulepitud algusaega ja me tagastame osalustasu täies mahus. Kui tühistamine toimub vähem kui 48 tundi enne kokkulepitud algusaega, siis tagastame 20% teie teenuse maksumusest. Kui tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne kokkulepitud algusaega, siis osalustasu tagastada ei ole võimalik.

Keeled

Kindlatel kuupäevadel ja aegadel toimuvatel tuuridel on märgitud tuuri juures, mis keeles antud tuur toimub. Erikokkuleppel pakume giidiga tuure eesti, inglise, vene, soome ja hispaania keeles.

Hinnad

Kõik tuuride hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta tuuride hindu. Kui tuuride hindu on muudetud peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja osutama teenust vastavad tuuri tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Võta julgelt ühendust! Kirjuta meile e-mailile book@dmcvelo.ee või helista +372 5608 0870

 

Rattarendi tingimused

 1. Rattaid ja muud varustust võib rentida täisealine isik, kes võtab täieliku ja tingimusteta vastutuse rataste ja muu varustuse säilimise ja heaperemeheliku kasutuse eest alates üleandmisest kuni tagastamiseni DMC Velo OÜ töötajale.
 2. Rattaid ja muud varustust tohib asjakohastel eesmärkidel kasutada ainult rentija ja tema vahetu osapool. Rentijal ei ole lubatud renditud varustust edasi rentida, müüa, pantida ega muul moel üle anda kolmandale osapoolele, kui selles ei ole kirjalikult rendileandjaga lepingus eelnevalt kokku lepitud.
 3. Rataste ja muu varustuse mittetagastamisel kohustub rentija tasuma vara väärtuse teenusepakkuja hinnakirja alusel (vargus, kaotus, liiklus õnnetus jt.).
  Rentija peab rattaid ja muud varustust pidevalt jälgima. Lühiajalise järelevalveta jätmise korral on rentija kohustatud varustuse (sealhulgas kõik rattad) rendileandja turvalukuga turvaliselt kinnitama. Rendileandja annab rataste rentimisel kaasa ühe turvaluku kahe ratta jaoks. Ööbimise korral või pikaajalise järelvalveta jätmise korral tuleb seadmeid hoida turvalises või valvega ruumis ja mitte kunagi avalikes ruumides. Kui turvalukku ei ole väljastatud, eeldatakse, et kliendil on seadmete kaitsmiseks vajalikud seadmed või rajatised.
 4. Kõikidest rataste ja muu varustuse puudustest tuleb rentijal rendileandjat teavitada koheselt varustuse vastuvõtmisel. Rendileandja soovitab alati enne pikema rendiperioodi algust testida rendivarustust ning vajadusel korrigeerida seadistust (käigud, pidurid, muud käepärased seadistused). Rendileandja kontrollib tagastatava varustuse seisukorda ning see peab vastama tehnilisele korrale, milles see väljastati ning olema kompleksne.
 5. Rendileandja ei vastuta kahjude eest, mis võivad tekkida rataste ja muu varustuse ebaõigest kasutusest (ohtlikud sõiduvõtted, vähene rattasõidu kogemus, liiga suur/väike rattaraami suurus).
 6. Rentija peab viivitamatult teavitama rendileandjat tagasipöördumisaja muutustest ja teatama arvatava tagasipöördumisaja. Koheselt tuleb teatada ka rataste ja muu varustusega seotud juhtumitest.
 7. 7. Rentija on nõus loovutama tagatisraha renditud varustuse eest. Rendileandja peab tagatisraha kinni seni, kuni rentija tagastab kogu renditud varustuse või hüvitab kulutused vastavalt lepingule. Tagatisraha suurus on 100€ ratta kohta. Tagatisraha võib tasuda sularahas, krediitkaardi broneeringuga, maksega pangakontole, juriidilisest isikust rentija puhul aktsepteerime ka garantiikirja.
 8. Rendileandjal on õigus küsida rentijalt renditud varustuse eest ettemaksu, esitades rentijale ettemaksuarve. Ettemaksuarve laekumisel loetakse broneering kinnitatuks. Tühistades broneeringu kuni 48h enne renditeenuse pakkumise algust, ettemaks tagastatakse.
 9. Renditud rattad ja muu varustuse saab kätte rendileandja hoiuruumi juurest Pirita teelt. Soovi korral on võimalik tellida rataste transporti ka mujale. Hind kokkuleppel.
 10. Rataste rentimise miinimumkogus on 5 ratast.
 11. Rendihinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Rendileandjal on õigus muuta rendihindu. Kui rendihindu on muudetud peale Rentija poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Rendileandja osutama teenust vastavalt renditellimuse hetkel kehtinud hindadele. Rentijal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.