Meist

DMC Velo OÜ kuulub DMC Nordic Gruppi.

DMC Nordic’ul on suured kogemused sissetuleva turismi teenuseid pakkuva ja vahendava ettevõttena, mille kontorid asuvad nii Skandinaavias kui ka Baltikumis. DMC Nordic on asutatud 1983.aastal ja seega on oma teenuseid pakutud Cruise & Mice klientidele üle 37 aasta.

DMC Velo pakub nn. rohelisi tuure ja jätkusuutlikke programme nagu jalgrattamatkad koos giidiga, Nordic Walking kepikõnnituurid, loodusmatkad, kanuumatkad ja muud looduskülastused kogu Eestis.

Meie rõõmameelsed ja abivalmis giidid tagavad selle, et tuur oleks huvitav ja kõrgetasemeline.

DMC Velo eesmärgiks on olla oma klientidele usaldusväärseks partneriks ning pakkuda osalejatele meeldejäävaid hetki isikupärase, entusiastliku ja pühendunud teeninduse läbi.

Meie meeskond on alati valmis aitama ja püüab leida lahenduse kõigile probleemidele, millega külalised võivad kokku puutuda.
DMC Velo püüab saada oma klientidele niisuguseks koostööpartneriks, kelle teenindusstandardid ja maine oleksid alati kõrgelt hinnatud ja ühtlasi olla parimaks tööandjaks ka oma töötajatele , sest mida rõõmsameelsemad on töötajad, seda tervem on kogu firma.

DMC Velo OÜ
Reg nr 14883865
KMKR EE102222896
Aadress: Pirita tee 20/2 Tallinn 12011 EESTI
Telefon: +372 5608 0870
e-post: info@dmcvelo.ee

at purchase replica watch direct from noob roadster best 18k gold buy rolex replica illegal greubel forsey good quality cheap a1 replica watches lady two tone huge discount real diamond replica watches montblanc italian brands club replica watches to wear yourself movado mens fake watches hublot automatico mercado nba2k16 replica watches high quality navitimer global you wear tag heuer carrera calibre replica under dollar

Vaata meie tuure